Atiye 2 Sezon Yayın Tarihi Açıklandı !

2019 yılında dünya çapında Netflix’te en çok izlenen yapımlardan biri olan Atiye dizisiyle ilgili güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Netflix’in iddialı Türk yapımlarından biri olan Atiye dizisinin 2. sezon yayın tarihi belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre dizinin 2. sezonu 10 Eylül’de izleyicilerle buluşacak. Netflix, dizinin yayın tarihini bir duyuru videosuyla paylaştı.

Başrolde Beren Saat ve Mehmet Günsur‘un olduğu dizinin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık üstlenmiş durumda. İlk sezonunda 8 bölüm olan Atiye‘de bir kadının kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkıyoruz. Göbeklitepe’deki keşifin ağır bastığı hikaye bizi oradan alıp Nemrut’a kadar götürecek. Klasik dizi çekimlerinden uzaklaşacağı da kaydedilen yapım, sinematografi açısından ise uzun metrajlı bir film hissiyatı yaratmayı hedefliyor. Bir ressam olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Atiye dizide sürekli aynı sembolü çizerek mistik bir hava sunuyor. Göbeklitepe’de Atiye’nin çizdiği sembolün yer aldığı bir keşife imza atılıyor.

Atiye dizisinin kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor?

Atiye’de Beren Saat ve Mehmet Günsür’a Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi oyuncular eşlik ediyor. İlk sezonuyla eleştirmenler tarafından beğenilen Atiye dizisinin ikinci sezonunun da beğeni toplaması bekleniyor. Dizinin yeni sezonunu LOG ekibi olarak bizim de merakla bekliyoruz. Bu arada dizinin 3. sezon çekimleri de başlamış durumda.  Dizinin Netflix kütüphanesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Atiye 2 Sezon Fragman

Kaynak : LOG

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Yorumlar