Avengers: Sonsuz Savaş Thanos 360 Derece

Avengers konsept modeli yeni bir video yayınladı : Sonsuz Savaş Thanos 360 derece gösteriliyor. Thanos sahne ortasına çıktığında büyük olarak görülmüştü. Marvel karakteri 10 yıl boyunca inşa etti ve Avengers nihayet 2018’de Mad Titan’a karşı çıktı.

Avengers: Sonsuz Savaş Disney için etrafında inanılmaz bir şey yaptı. Sadece en hayranları ve eleştirmenler tarafından övgüyle film oldu, ama Sonsuz Savaş da gişede çok para kazandı, şimdi tüm zamanların en çok gişe yapan filmi olan Avengers: Endgame geçen yıl, Madara olmaktan önce. Film çıktığından beri yıllar boyunca, sanatçılar Avengers için kendi sanatçılarını çeşitli paylaştı.

Sanatçı Ryan Meinerding yeni bir konsept Thanos’ kafa için bir model gösterdi. Meinerding studio 2008’de Iron Man yılından beri çalışmakta olan Marvel Stüdyoları Thanos’ın görünümü için Marvel Sinematik Evrende ilk birkaç yıl boyunca üzerinde çalıştı fakat aşağıdaki video film haline en çok benzeyen halini ortaya koydular.

Thangers , Avengers: Endgame’in sonunda yenildiğinde ve öldürüldüğünde  , hayranlar bir sonraki büyük kötü adamların 4. Aşamada ve ötesinde kim olabileceği konusunda spekülasyon yapıyorlar . Bazı hayranlar yeni bir kötü yaratıldığına inanıyorlar. Doktor Doom “büyük kötü” olarak Thanos yerini alabilir.

Avengers bile: serbest bırakıldıktan Endgame, fanları hala arkasında selefi-sahneleri görüntüleri ve konsept sanat ile büyülüyor. Yine de adil olmak gerekirse, hayranlar önceki Marvel filmleri ile bu şeyleri seviyorum eğilimindedir. Gelecek MCU filmleri çıkıp sonra bile söylemeye gerek yok, hayranları büyük olasılıkla hala bir şey Avengers tarafından büyülenmiş olacak: Sonsuz Savaş büyük ve önemli filmi Marvel Sinematik Evrenin genel yay olduğunu, projenin ölçeğine oldu çünkü ne kadar ilgili.