Cursed 2.sezon ne zaman çıkacak?

Cursed 2.sezon ne zaman, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, onay aldı mı, 2.sezon haberleri, 2.sezon ne zaman yayınlanacak, işte haberimizde.

Netflix’in yeni yüksek bütçeli dizisi Cursed, 17 Temmuz’da seyircisi ile buluştu. Yayına girdiği günden itibaren Netflix Türkiye’de büyük ilgi gören dizinin 2.sezonunun ne zaman çıkacağı merak konusu oldu. Peki Cursed 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Cursed 2.sezon hakkında

Başrolü ile dikkat çeken yapım Cursed Türkçe’ye Lanetli ismi ile tanıtıldı. Dizide Kral Arthur’un Lady of the Lake Göl Kraliçesi olarak bilinen Nimue gözünden aktarılacak. Sin City’nin yazarı Frank Miller ve Puss in Boots’un senaristi Tom Wheeler’ın yaratıcısı olduğu dizide Kral Arthur efsanesinde yer alan Göl Kraliçesi Nimue dizinin merkezinde olacak. Nimue karakterine ise Katherine Langford hayat veriyor.

Cursed Konusu

Dizide, gizemli yeteneklere sahip olan Nimue (Katherine Langford) kaderinde yazılı olan Göl Kraliçesi’ne (Lady of the Lake) dönüşür. Nimue, annesinin ölümünün ardından antik bir kılıcı teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu yolculukta ona arkadaşı Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılacak ve cesaretin sembolü haline gelecektir.

Cursed Oyuncuları ve Karakterleri (cast)

Dizinin başrolünde daha önce bir gençlik dram dizisi olan 13 Reason Why dizisinde Hannah karakteri ile tanıdığımız Katherine Langford yer alıyor. Nimue olarak izleyeceğimiz güzel oyuncu aynı yıl son Star Wars filmi olarak bilinen Star Wars: The Last Jedi filminde yer almıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Vikings dizisinde Floki karakteri ile izlediğimiz Gustaf Skarsgård’ı Merlin rolünde izleyeceğiz. Ayrıca Peter Mullan, Lily Newmark, Devon Terrell (Arthur), Shalom Brune-Franklin, Daniel Sharman (Weeping Monk) ve Billy Jenkins de dizide yer alıyor.

Cursed 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin ilk sezonu henüz yayınlandı ve Netflix yeni yayınladığı diziler hakkında onay ve 2.sezon açıklamasını hemen yapmıyor. Ancak dizinin yoğun ilgi gördüğünü ve devam edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Dizinin 2021 yılının yaz aylarında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter