En İyi Exxen Dizileri (2021)

En iyi Exxen dizileri neler? 31 Aralık saat 21.00’de yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu Exxen’de izleyebileceğiniz çok başarılı diziler bulunuyor. Bu yazıda, 2021 yılında Exxen üzerinden izleyebileceğiniz en başarılı dizileri bir araya getirdik.

2021’de İzleyebileceğiniz En İyi Exxen Dizileri Listesi

Duyurulduğu ilk günden itibaren çok sayıda insan tarafından merakla beklenen dijital yayın hizmeti Exxen, 31 Aralık 2020 saat 21.00’den itibaren kullanıma sunuldu. Dijital yayın hizmetinde reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki abonelik türü bulunuyor. Reklamlı abonelik planının aylık abonelik ücreti 9,90 TL iken reklamsız abonelik planının aylık abonelik ücreti 19,90 TL.

Dijital yayın platformunda 1 Ocak itibarıyla birçok dizi yayımlanmaya başladı. Peki, Exxen’deki en iyi diziler neler? Bu yazıda, platformdaki en başarılı dizileri bir araya getirdik.


İlgili İçerik: Exxen nedir? Exxen’e nasıl üye olunur?


1. Şeref Bey

Yönetmenliğini Onur Ünlü, senaryo danışmanlığını ise Ali Atay’ın yaptığı Şeref Bey’in ilk bölümü, 1 Ocak itibarıyla yayımlandı. Kara komedi dizisi Şeref Bey, çok başarılı hikayeye ve oyuncu kadrosuna sahip. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden Şeref isimli çok başarılı bir aşçı, yeni bir hayat için çıktığı yolda hiç beklemediği süprizler ile karşılaşır.

10 bölümden oluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı gibi isimler bulunuyor. İlk bölümü ile ses getirmeyi başaran yapımın senaristliğini Yusuf Reha Alp üstleniyor.

2. Gibi

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın başrolünde olduğu Gibi dizisi, birçok farklı skeçten oluşuyor. Bir komedi serisi olan Gibi’nin ilk bölümü Exxen’de yayımlandı. Komedi dizisi arıyorsanız dijital yayın hizmeti üzerinden Gibi’yi izlemeye başlayabilirsiniz.

3. Hükümsüz

1 Ocak tarihinden itibarıyla yayımlanmaya başlayan Hükümsüz, kadın cinayetlerini konu alıyor. Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği Hükümsüz’ün oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir ve Alican Yücesoy gibi isimler bulunuyor.

4. Vahşi Şeyler

Romantik, komedi ve aksiyon ögelerini içerisinde barındıran Vahşi Şeyler dizisinin ilk bölümü 1 Ocak tarihinde yayımlandı. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizinin oyuncu kadrosunda Selim Bayraktar ve Hazal Türesan gibi isimler bulunuyor. Aşk ve evlilik kavramlarının anlatıldığı Vahşi Şeyler, dijital yayın hizmetinin en iddialı yapımlarından bir tanesi olarak ön plana çıkıyor.

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler