House of the Dragon için ilk fragman yayınlandı!

Sinema severler tarafından oldukça sevilen Game of Thrones dizininin öncülü olması planlanan House of the Dragon için ilk fragman yayınlandı.

Game of Thrones, 2011 yılında hayatımıza girerek, bizleri 8 sezon boyunca adeta peşinden sürüklemeyi başardı. Ünlü dizi aslında George R. R. Martin‘in elinden çıkan kitap serisinin bir uyarlaması olarak karşımıza çıkmıştı. Sadece final sezonunda kitaplardan tamamen bağımsız bir rota izleyen yapım, bu nedenle izleyicilerin tepkisini topladı. Şimdiyse HBO‘nun hazırladığı House of the Dragon için ilk fragman ve detaylar paylaşıldı.

David Benioff ve D. B. Weiss tarafından hazırlanan dizi sonlandıktan sonra, HBO iddialı bir adım atarak House of the Dragon‘ın hazırlıklarına başladığını duyurdu. Yeni dizinin metin yazarlığını bu sefer George R. R. Martin ve Ryan Condal birlikte yapacak.

House of the Dragon’ın ilk fragmanı ve çıkış tarihi

Game of Thrones’un finalinin üstünden henüz 2 yıl geçmişken, Amerikalı şirket Westeros’a yapılacak yeni seyahate hazırlanmanızı istiyor. House of the Dragon için 26 Ekim’de Avrupa’da ki bir tanıtım yapılması bekleniyor. Ancak tanıtıma sayılı günler kalmışken etkinliğin bir parçası olarak erkenden ilk fragmanı yayınlandı. 2022 yılı içerisinde hayatımıza girmesi beklenen dizinin çekimleri ve hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor.

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler