Kovala filminin fragmanı yayınlandı!

Geçtiğimiz aylarda tüm dünyayı etkisi altına almış olan Korona virüs nedeniyle vizyon tarihinin ertelendiğini sizlere duyurduğumuz olan Kovala filmi fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı. Türkçe Rap filmleri kervanının öncülerinden olan Kovala filminde, daha önce yapılan açıklamalara göre Killa Hakan, Şehinşah, Patron, Sansar Salvo, Ati242, Canbay & Wolker, Uzi, Rozz Kalliope, Kubilay Karca, Muşta ve daha birçok tanınmış isim rol alacak.

12 Mayıs Salı gününün akşam saatlerinde TAFF Pictures YouTube kanalı üzerinden paylaşılan fragman 2 dakika 28 saniye uzunluğunda. Fragmanın yayınlanması ile belirtilene göre filmin konusu şu şekilde:

“Biri elde ettiği kariyeri ve hayatını sorgulayan bir reklamcı, Demir. Diğeri kariyer peşinde koşarken ayağına dolanan hayatla mücadele eden bir rapçi, Dağra, sahne adıyla Stabil. Biri yarattığı kariyerden vazgeçmek için, diğeri yeni bir kariyer yaratmak için, birlikte bir yolculuğa çıkacaklar.”

Kovala ismi verilen filmde yakından tanıdığımız sanatçıların haricinde Ozan Akbaba, Hande Soral, Melis Sezen, Nebil Sayın, Şahin Eryılmaz, Alican Altun, Emrah Aytemur, Erdem Şanlı, Kimya Gökçe, Zeynep Cüreklibatır ve Zafer Öztürk gibi oyuncular rol alacak

Salgın öncesi 17 Nisan’da gösterime girmesi planlanan filmin bu yıl içerisinde seyirciyle buluşması bekleniyor.

Kovala Fragman