La Casa de Papel 5.Sezon Ne Zaman ? Soygun Sona Eriyor !

Netflix’in en çok izlenen diziler arasında yer alan ve dünyada yankı uyandıran soygun dizisi La Casa de Papel 5.Sezonu ne zaman gelecek ?

Dizinin 4.sezonunun ardından bir çok söylenti ortaya atıldı. Hangisi doğru veya yanlış henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Bir iddiaya göre oyuncu kadrosu bu sezonda değişecek. Başka bir iddiaya göre ise 5.Sezon final sezonu olarak karşımıza gelecek.

Peki yeni sezon ne zaman başlayacak ? 5.sezonu ne zaman izleriz açıklama var mı sorularına sizlerle birlikte cevap aradım. İşte cevaplar;

La Casa de Papel Yeni Sezon Ne Zaman ?

Dünyaca sevilen İspanyol yapımı olan dizinin yeni sezonu ne zaman ?

Sosyal medya kullanıcılarının iddialarına göre 5.sezon final sezonu olarak karşımıza gelecek ve ekranlara veda edecek. Bu iddia hakkında henüz kesin ve net bir resmi açıklama bulunmamaktadır.

Alexa Pina yapımı olan İspanyol dizi için henüz net bir 5.sezon zamanı hakkında bir bilgi veya fragman bulunmamaktadır. Fakat 5.sezon fragmanını çok yakın zamanda yayınlanacağı üzerine ihtimaller bulunuyor.

Neden sona ericek iddiaları dolaşıyor ?

View this post on Instagram

Kısım 5: Soygun sona eriyor. #LaCasaDePapel

A post shared by Netflix Türkiye (@netflixturkiye) on

Netflix Türkiye’nin bu paylaşımı üzerine 5.sezonun son sezon olduğuna dair iddialara katılan kişi sayısı arttı. Sizce dünyaca ünlü soygun dizisi sona erer mi ?

İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan dizinin aslında ilk sezon olarak hazırlandığı biliniyor. Dünyaca çok sevilip izlenmesinin ardından talep üzerine diğer sezonlarda geldi. Tadında bırakmaları gayet yerinde olur diye düşünüyorum.

Yorumlar

POPÜLER HABERLER

POPÜLER HABERLER