Locke & Key 2. Sezon Onayı Aldı

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in sevilen çizgiromanından uyarlanan Netflix dizisi Locke & Key 2. sezon onayı aldı.

Usta yazar Stephen King’in oğlu olan Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in sevilen çizgiromanından uyarlanan, Lost’un yapımcıları arasında yer alan Carlton Cuse ve The Haunting of Hill House’un yapımcılarından Meredith Averill‘in yaratıcısı olduğu Netflix dizisi Locke & Key, geçtiğimiz şubat ayında izleyici ile buluştu.

Aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan dizi, babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeşin, anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e yerleşmesiyle yaşananları konu alıyor. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfeden Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer.

Konusuyla dikkat çeken, Stephen King’in romanlarından uyarlanan It filmleriyle adından söz ettiren Andy Muschietti‘nin yapımcıları arasında yer aldığı, Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Laysla De Oliveira gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Locke & Key, 2. sezon onayını aldı.

Bu gelişmeyle ilgili Carlton Cuse ve Meredith Averill, Locke & Key’in yolculuğuna devam edecek olmasından büyük bir heyecan duyduğunu belirtirken; bu zor zamanlarda verdikleri destekten dolayı Netflix’e minnettar olduklarını dile getirdi. Netflix’in orijinal içeriklerinden sorumlu olan başkan yardımcısı Brian Wright ise dizinin dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyülediğinin altını çizdi.

Dizinin 2. sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Corona virüsü salgınının tüm dünyadaki seyrine bağlı olarak dizinin 2. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı da belirsizliğini koruyor. Diziyle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

POPÜLER HABERLER