Lucifer 5. sezon fragman paylaşıldı !

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan Lucifer’ın 5. sezonundan fragman yayınlandı.

Lucifer dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranları tarafından heyecanla beklenen 5. sezon için ise tarih belli oldu. 

LUCİFER 5. YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix’in iddialı dizilerinden olan Lucifer için yeni sezon tarihi belli oldu. Dizinin 5. sezonu 21 Ağustos tarihinde izleyici ile buluşacak.

Lucifer, yayınlandığı ilk yıllara nazaran sonraki sezonlarında izlenme oranı kaybı yaşamıştı. Netflix, ilk olarak 5. sezonun ardından ekranlara veda edeceğini duyurduğu diziye geçtiğimiz günlerde 6. sezon için de onay verdi. Bir süredir beklenen 6. sezon onayının sonunda resmi olarak açıklanmasının ardından gözler yeniden 5. sezona çevrildi. Lucifer 5. sezon için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, yeni sezondan ilk fragmanı da yayınladı.

 Dizinin 16 bölümden oluşan 5. sezonu iki parça hâlinde yayınlanacak. Dizinin sekiz bölümden oluşan ilk kısmı 21 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak. Sezonun ikinci kısmı ise ileri bir tarihte yayınlanacak. Ancak henüz bu tarih hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı.

5.Sezon Nereden İzleyebilirsiniz ?

Dizinin bütün sezonlarını ve bölümlerini Netflix’e üye olarak izleyebilirsiniz. Netflix’e üye olarak orada bir sürü sinema sektörüne dair bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Lucifer 5 Sezon Fragman

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter