Lucy 2 Çıkacak mı ?

Lucy 2 çıkacak mı ? İşte sorunun cevabı haberimizde.

Lucy 2 filmi sinema severlerin en çok beklediği film konumunda. Efsane bir film olan lucy 2 çıkacak mı ve ne zaman çıkacak gibi bir çok soru filmin hayranları tarafından en çok sorulan sorulardan biri oldu. Lucy filmi bilim kurgu aksiyon ve macera türünde enfes bir film. Filmin baş karakteri, arkadaşının isteği üzerine bir iş yapmak zorundadır. Yaptığı iş ise bir uyuşturucu çetesine bir çanta vermek. Bu çantayı verirken başına hiç beklemediği bir sorun gelir.

Lucy filminin konusu hakkında

Bu tehlikeli suç örgütü uyuşturucu kaçırmak için kadını bir kurye olarak kullanmak istemektedir. Kadının içine uyuşturucu maddeleri koyarlar ancak Lucy’nin başına kötü bir olay gelir ve darp edilir. Bu darp esnasında uyuşturucu paketlerinden biri yırtılır, mavi renkteki bu uyuşturucu paketi vücuduna hızlı bir şekilde yayılır. Tutsak edildiği yerde bir adamı baştan çıkararak onu etkisiz hale getirir. Olaylarda Tam burada başlar, Lucy uyuşturucunun verdiği etkiyle inanılmaz bir yeteneğe kavuşur, bu yetenek zekasını arttırır.

Lucy hemen internetin başına geçer ve kendine neler olduğunu anlamak için biraz araştırma yapar. Bir profesörün bu konu hakkında araştırma yaptığını öğrenir. Bu Profesör araştırma konusu ise insan beyninin küçük bir kısmını kullanıp yaşamını sürdürmektedir. Acaba insan beyninin tamamını kullansaydı neler olurdu ve nasıl bir düşünce yapısına sahip olurdu. Profesör birçok söyleşide bu konu hakkında insanları bilgilendirme çalışır. Lucy bunları hemen öğrenir ve profesörü arayarak ona araştırmaların doğru olduğunu ama biraz eksikler olduğunu ve bana neler olacağını tahmin etmesini söyler. Profesör tek Cevap veremez.

Lucy 2 ne zaman vizyona girecek

Peki Lucy 2 ne zaman vizyona girecek ve ne zaman çıkacak, uzun süredir bu soru soruluyor ama net bir açıklama yapılmış değil. Gerek yapımcılar gerek filmin yönetmeni gerek senaristler bu konu hakkında bir açıklama yapmış değil. Ancak böyle yüksek bir seyirci kitlesine sahip oldukları için filmin çıkacağını düşünüyorum. Belki de film şu anda yapım aşamasındadır. Ben de sizlere bir fikir vermek amacıyla bu yazıyı yazdım umarım yararlı olmuştur. İlk film 2014 yılında çıkmıştı, yapım ülkesi ise Fransa idi. Fransız filmlerini pek sevmem ama seyrettiğim en iyi Fransız filmi Lucy filmi.

Lucy filmi IMDb sitesinden toplamda 400000 oy almıştır. Bu Oyların 10 üzerinden değerlendirmesi ise 6.4 tür. Birçok otorite kullanıcı ve yazar tarafından çok beğenilen filmin bu puanı alması azımsanmayacak kadar iyidir. Hele ki bilim kurgu türü filmler arasında oldukça iyi bir konumda bulunuyor. Türkiye’deki ve dünyadaki birçok Forum, blog ve sosyal içerik platformlarındaki yorumlara ve etkileşimlere baktığımızda, Lucy 2 filminin çıkmasını isteyen çok büyük bir kitle bulunmakta. Lucy 2 filmi mutlaka gelecektir. Eğer film çıkacaksa mutlaka Amerika yapımı olması gerekmekte.

İnsan beyninin yüzde yüzünü kullansaydı neler olurdu temalı Lucy filmi, bilim kurgu aksiyon ve macera türünde enfes bir film. Filmde, karnına yerleştirilen bir uyuşturucu paketinin patlaması sonucu; akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın beyinin tüm algı kapılarını sonuna kadar açması konu edinmişti. Lucy 2’nin çıkacağı hakkında onlarca haber yapıldı, ancak film aradan geçen 5 seneye rağmen çıkmadı. Bu kadar tutmuş bir filmin neden hala çıkmadığı ise merak konusu. Filmin yönetmeni Luc Besson yaptığı son açıklamalarda, lucy 2 hakkında soruları yanıtladı. Yapılan açıklamada, lucy 2 hakkında bir projenin olmadığı ve yapılan haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Yani yakın bir zamanda Lucy 2’nin gelmeyeceği görünüyor,

  • Yönetmen: Luc Besson
  • Yapım Yılı: 2014
  • Ülke: Fransa
  • Oyuncular: Min-sik Choi, Morgan Freeman, Scarlett Johansson
  • Tür: Aksiyon, Bilimkurgu

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler

Yorumlar

POPÜLER HABERLER