Mortal Kombat filminin vizyon tarihi belli oldu

Warner Bros. 3 Aralık’ta Mortal Kombat filmi için bir duyuru yapmıştı. Bununla beraber stüdyo, filmin haklarını da HBO Max’a verdiğini açıklamıştı. Dün itibariyle de filmin resmi Twitter hesabından çıkış tarihi ve posteri paylaşıldı.

Warner Bros. dünyaca ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat için yeni film projesini duyurduğunda serinin hayranları büyük bir heyecana kapılmıştı. Ancak pandemiden dolayı çekimler prodüksiyonda yavaşlamalar olmuştu. Bununla beraber 3 Aralık’ta stüdyo, yeni filmin duyurusunu yapmıştı. Filmin Mart ayında sevenleriyle buluşması beklenirken, filmin resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla vizyon tarihi kesinleşti.

16 Nisan tarihinde çıkış yapacak olan film, HBO Max yayın platformunda da yerini alacak. 1 aylık bir sürenin ardından HBO Max’tan kaldırılacak olan film, sinema salonlarındaki serüvenine devam edecek.  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan WarnerMedia Studios ve Networks Group CEO’su Ann Sarnoff, “Warner Bros. Pictures Group’un bu yeni girişimi de dahil olmak üzere yaratıcı çözümler gerektiren benzeri görülmemiş zamanlarda yaşıyoruz. İnanın kimse filmleri bizden daha fazla beyaz perdeye geri döndürmek istemiyordur. Ancak çoğu sinema salonunun 2021 yılında düşük kapasiteyle çalışacağını da unutmamak gerekir” ifadelerini kullandı.

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler

Yorumlar