MUTFAĞA İLGİSİ OLANLAR İÇİN YEMEK TEMALI YAPIMLAR

THE FİNAL TABLE (7,7)

Yıldızlarla dolu bu yarışmada, seçkin şeflerden oluşan takımlar dokuz ülkenin efsanevi yemeklerini hazırlayarak dünyanın en zor beğenen gurmelerini etkilemeye çalışıyorlar. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

STREET FOOD : ASİA (8,0)

Asya’nın sokak yemekleri üzerine küresel bir kültür yolculuğuna çıkıp leziz yemekler yapan insanların öykülerini keşfedin. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

STREET FOOD : LATİN AMERİCA (7,9)

Sağlıklı feijoada, baharatlı moqueca , plajda pirao… Bahia’nın yemekleri Afrika ve Portekiz esintileri taşır. Latin Amerika’nın sokak yemekleri üzerine küresel bir kültür yolculuğuna çıkıp leziz yemekler yapan insanların öykülerini keşfedin. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

CHEF’S TABLE (8,6)

Yaratıcı yemekler ve baştan çıkarıcı tatlılarla gurme yemek kavramını baştan tanımlayan, dünyanın farklı yerlerindeki yıldız şeflerle tanışın Yapım 6 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

SOMEBODY FEED PHİL (8,2)

Phil ROSENTHAL, dünyayı dolaşıp Bangkok, Lizbon, Meksiko ve diğer şehirlerin yerel mutfaklarını ve kültürlerini öğreniyor. Yapım 4 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

THE AMERİCAN BARBECUS SHOWDOWN (7,2)

Ülkenin en iyi arka bahçe barbekücülerinden ve barbekü ustalarından sekizi; zorlu ama dostane bir yarışmada Amerika’nın Barbekü Şampiyonu unvanını almak için kapışıyor. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

FLAVORFUL ORİGİNS (7,6)

Çin’in mutfak gelenekleri hakkında lezzetli bir yolculuğa çıkın ; bu yemekleri yaratan ve onlara değer veren insanların öykülerini keşfedin. Yapım 3 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

MİLLİON POUND MENU (6,6)

Yeni nesil restoran işletmecileri, müşterilerini ve sezgileri güçlü Birleşik Krallıklı yatırımcılardan oluşan jüriyi etkilemek için seyyar lokanta açma fırsatı yakalıyor. Yapım 2 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

THE CHEF SHOW (8,2)

Jon FAVREAU ve şef Roy CHOİ, başarılı şefler ve ünlü arkadaşlarıyla mutfakta ve mutfak dışında iyi yemekler keşfediyor. Yapım 4 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

NADİYA’S TİME TO EAT (7,3)

Nadiya HUSSAİN’in sunduğu pratik lezzetler, hayati malzemeler ve sevilen hızlı tarifler, günümüzün zaman sıkıntısı yaşayan aileleri için ideal. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

SALT, FAT, ACİD, HEAT (7,7)

Samin NOSRAT, mükemmel yemeğin dört temel unsurunu keşfetmek için dünyayı geziyor ve yolculuğu boyunca ziyafetler hazırlayıp faydalı ipuçları hazırlıyor. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

FOOD ON THE GO (6,2)

Lezzet düşkünleri ve uzmanlar, İtalyan mutfağının Kuzey ve Güney Amerika’ya gelişini ve burada geçirdiği evrimi köken, diaspora ve miras kavramları üzerinden ele alır. Yapım bir film olup 1 saat 6 dakika sürmektedir. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

RESTAURANTS ON THE EDGE (6,8)

Üç yemek ve tasarım uzmanı, başarısız restoranları muhteşem manzaralarının ötesine taşımak ve onları yerel kültürlere bağlayıp yeniden canlandırmak için dünyayı dolaşıyor. Yapım 2 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

COOKED (8,1)

Micheal POLLAN pişirme, mayalama ve kaynatmada şansını denerken, pişirme tekniklerinin yemekleri ve dünyamızı nasıl değiştirdiğini inceliyor. Yapım tek sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

UGLY DELİCİOUS (7,8)

David CHANG, dünyanın en tatmin edici yemeği için arkadaşlarını ağız sulandırıcı, kültürler arası bir ava çıkarıyor. Yapım 2 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

TATLI TELAŞ : EKSTRA ŞEKERLİ (7,1)

Her bölümde farklı konseptler dahilinde getirilen malzemelerden ilham alınarak yapılan üç farklı turu geçerek 10.000 dolar kazanmak isteyen yarışmacıların kıyasıya rekabeti. Yapım 3 sezondan oluşmaktadır. Fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN :

INSTAGRAM

TWİTTER

GOOGLE HABERLER

Yorumlar

POPÜLER HABERLER