Netflix, Yeni Dizisi Fatma ’nın Fragmanını Paylaştı

Çevrim içi içerik platformu Netflix, bünyesine yeni bir Türk dizisi Fatma ’nın fragmanını paylaştı. Burcu Biricik’in başrolünü üstlendiği Fatma 27 Nisan’da yayınlanacak. 

ABD merkezli çevrim içi dizi ve film akış servisi sunan Netflix, bünyesine yeni yapımlar eklemeye devam ediyor. Netflix’in platforma ekleyeceği yeni yapım bir Türk dizisi olacak. Fatma ismiyle anılan dizinin fragmanı da Netflix tarafından paylaşıldı. 

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma’nın yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri üstleniyor. Özgür Önurme’nin kaleme aldığı ve Özer Feyzioğlu ile yönetmen koltuğunu paylaştığı psikolojik drama mini dizisi Fatma’da Burcu Biricik ile birlikte Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk rol alıyor.

Netflix dizisi Fatma ’nın konusu

Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar. 

Fatma’nın fragmanı

Sizlere tekrardan hatırlatalım, 27 Nisan 2021 tarihinde Netflix’in kütüphanesine eklenecek. Dizi tüm dünyayla aynı anda yayınlanacak. 

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler