Örümcek Adam 3 Çekimleri Başladı İşte Merak Edilenler

Örümcek Adam rolünü üstlenerek ardı ardına çekimlerine devam eden Tom Holland bu seferde bu rolü için ekranların karşısına geçti.

Bildiğimiz gibi Sony ve Disney son kez bu film için bir projeye imza atacaklar. Bu proje ardından artık Örümcek Adam ve Marvel alemi tamamen Sony içinde yer alacak.

Kadroda kimler var ?

Örümcek Adam 3 kadrosunda tabii ki en başta Tom Holland geliyor ona eşlik edecek isim ise Zendaya oluyor. Kadroda olması beklenen diğer isimle ise bu şekilde;

Tony Revolori (Flash Thompson) , Benedict Cumberbatch (Doktor Strange), Jamie Foxx (Elektro Örümcek Adam), May Teyze rolünde Marisa Tomei,  John Cena (Kötü Adam Sandman) gibi isimler tahmin olarak biliniyor.

Örümcek Adam 3 ne zaman yayınlanacak ?

Şuan olarak 21 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek gibi gözüküyor fakat durumlar neyi gösterir bilemeyiz. Şuanlık kesin olarak verilen tarihte vizyonda olacak ve izleyebileceğiz gibi duruyor.

Filmin konusu henüz bilinmiyor fakat oyuncu kadrosu tahminlerine bakar ise kesinlikle çılgınca bir şey olacağı anlaşılıyor. Umarım beklentileri karşılar.

Filmin henüz fragmanı yayınlanmadı bu da tahminimiz ile 2021 yaz dönemi yayınlanır gibi duruyor.

Bizi Takip Edin;

Instagram: Dizihakkindacom

Twitter: Dizihakkinda