Saygı Dizisi Tarihi Belli Oldu !

BluTv’nin, Behzat Ç.’nin ardından hayata geçireceğini açıkladığı “Saygı” dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Behzat Ç’nin spin-off dizisi olarak düşünebileceğimiz yapımın yayın tarihi gibi detayları ise merak konusu.

İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen Behzat Ç. dizisi, gönüllere taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014 yılında bitirilmesinin ardından, geçtiğimiz yıl gelen istekler üzerine BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilmişti. Ancak dizi, yine bir talihsizlik yaşayarak iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak olan BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu ise aynı rolle karşımıza Nejat İşler çıkacak.

Aynı zamanda dizide, Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış Boran Kuzum ve Miray Daner ikilisi yer alıyor. Boran Kuzum “Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise “Helen” karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler eşlik ediyor.

Saygı Konusu

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

Saygı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak ?

Yeni yayımlanan fragman ile birlikte dizinin ne zaman yayımlanacağı belli oldu. Dizi, 27 Ekim Salı günü sevilen dijital yayın platformu BluTv arşivindeki yerini alacak.

Saygı Fragman

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter