Star Trek: Discovery 3. Sezon Çıkış Tarihi Duyuruldu

Star Trek: Discovery 3. sezon yayın tarihi açıklandı. Netflix ve CBS’in sevilen serisi maceralarına kaldığı yerden devam ediyor!

Star Trek: Discovery 3. sezon çıkış tarihi duyuruldu. Uzay Yolu uyarlaması dizinin yeni maceraları beklenenden daha yakın bir zamanda bizlerle olacak!

CBS geçen gün yaptığı açıklamada, CBS All Access’e özel Star Trek gösterisinin üçüncü sezonunun yayın tarihini duyurdu. 13 bölümden oluşacak 15 Ekim de yayına girecek. Yeni sezon, son zamanlarda diğer bilim kurgu dizilerinin yörüngesinde olan ‘keşfedilmemiş , evden uzak , bilinmeyen bir geleceğe yapılan yolculuğu’ anlatacak.

Star Trek: Discovery 3. sezon yayın tarihi duyurusu, altta izleyebileceğiniz video ile yapıldı. Videoda Komutan Burnham’ın (Sonequa Martin-Green) ıssız bir gezegene eski bir Federasyon bayrağı diktiği görülüyor, demek ki yeni sezon 2. sezonun kaldığı yerden başlayacak.

Star Trek: Discovery’nin yeni sezon duyurusu, 23 Temmuz Perşembe günü gerçekleşen “Star Trek Universe” panelinden kısa bir süre sonra gerçekleşti.

CBS All Access, Star Trek evrenini genişletmekten geri durmuyor. Star Trek: Lower Decks animasyon serisi de 6 Ağustos’ta platformda yayınlanacak. Ayrıca Anson MountRebecca Romijn ve Ethan Peck‘in başrollerinde yer aldığı Star Trek: Strange New Worlds de bir süre önce duyurulmuştu.

Bryan Fuller ve Alex Kurtzman tarafından yaratılan Star Trek: Discovery, orijinal serinin 10 yıl öncesinde gerçekleşen olaylar serisini konu alıyor. Uzay gemisi Discovery’deki ekibin maceralarını izleyeceğimiz dizide geminin kaptanı rolünü The Walking Dead’den hatırlayacağımız Sonequa Martin-Green üstleniyor. Doug JonesJames FrainMichelle Yeoh, Jason Isaacs ve Rainn Wilson da dizinin kadrosunda yer almakta.

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter