Stitchers Dizi İncelemesi

Yönetmenliğini Steve Miner, Rob J. Greenlea ve Janice Cooke’un yapmış olduğu Stitcher dizisi, ABC Family ekranlarında ve 1 Haziran 2015 tarihlerinde yayınlanmaya başlamıştır. Proco stüdyoları tarafından üstlenilen Stitchers oyuncuları arasında Emma Ishta ve Kyle Harris gibi oyuncuların bulunmasının yanı sıra Stitchers konusu açısından da ABC Family kanalının en iddalı yapımlarından biridir.

Stitchers Dizisi Konusu

Kirsten Clark, devlet için çalışmakta olan gizli bir ajan ve özel yetenekleri sayesinde yeni ölmüş olan insanların hafızalarına girebilmektedir. Kristen, sahip olduğu bu özel yetenek ile anıları ile nasıl öldüklerine dair bilgiler edinmesiyle cinayetleri gün yüzüne çıkartılamamış ilginç olayları çözmektedir.

Ayrıca Kristen, tutkulu sinir bilimci olan Cameron Goodkin’in de yanında çalışmaktadır. Henüz sosyal olgunlaşmamış biyoelektrik mühendis ile teknisyen iletişim görevi yapan Linus Ahluwalia, gizli bir programa başkanlık yapmakta olan Maggie Baptiste ile Kirsten, oda arkadaşı Camille Engelson, bir bilgisayar bilimi öğrencisi onu hack yetenekleri ile ajansı içerisine almıştır.

Stitcher Dizisi Oyuncuları

Stitcher dizisinin oyuncu kadrosunda, Kirsten Clark’ı Emma Ishta, Cameron Goodkin’ı Kyle Haris, Linus Ahluwalia’yı Ritesh Rajan, Maggie Baptiste’yi Salli Richardson-Whitfield, Ayo’yu Sola Bamis, Camille Engelson’u Allison Scagliotti, Detective Qunciy Fisher’ı Damon Dayoub, Liam Granger’ı Jack Turner ve Ed Clark’ı canlandıran Hugo Armstrong yer almaktadır.

Stitchers Dizisinin Konusu – Dizi Bilgileri

  •   Stitchers Dizisi Türü: Bilim kurgu, suç ve dram,
  •   Stitchers Dizisi Yapımcıları: Jonathan Baruch, Jay Firestone, Lynne E.Litt, Eric Tunchman, Robert Wolken, Joe De Oliveira, Darin Goldberg, Roger Grant, Shelley Meals, David Roessell
  •   Stitchers Dizisi Kaç Bölüm: 31 Bölüm
  •   Stitchers Dizisi Kaç Sezon: 3 Sezon
  •   Stitchers Ortalama Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •   Stitchers Yapım Yılı: 2015
  •   Stitchers Dizisi IMDb Puanı: 7.0

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın :

İnstagram

Twitter