The CW’nun yeni dizisi Kung Fu Fragman Yayınlandı !

The CW’nun yeni dizisi Kung Fu, 7 Nisan’da başlıyor.

1972-1975 arasında yayınlanan aynı isimli dizinin modern versiyonu olarak ekrana gelecek dizinin yapımcıları arasında kanalın DC Comics dizilerinin yapımcısı olan Greg Berlanti de bulunuyor. Yeni dizi, orijinalinin aksine ana karakterde cinsiyet değişikliğine gitti ve başrolünü Olivia Liang (Legacies) üstlendi.

Christina M. Kim’in yaratıcısı olduğu Kung Fu, Nicky Shen adlı genç bir Çinli Amerikalı kadının hikayesini anlatıyor. Girdiği bunalım sebebiyle üniversiteyi bırakarak Çin’deki bir manastıra giden Nicky, üç yıl kadar sonra San Francisco’ya geri döner.

Güçlü bir Triad’ın korku saldığı şehirde yeni hayatına alışmaya çalışan Nicky, topluluğunu korumak ve suçluları adalete teslim etmek için edindiği dövüş sanatları becerilerini ve Shaolin değerlerini kullanır. Bu sırada akıl hocası Pei-Ling’i öldüren ve şimdilerde onu hedef alan suikastçıyı aramaya koyulur.

Kung Fu’nun kadrosunda Tzi Ma, Kheng Hua Tan, Shannon Dang, Tony Chung, Jon Prasida, Vanessa Kai, Eddie Liu gibi isimler de yer alıyor. Yapımını Warner Bros TV, Berlanti Prods. ve  House Production Company üstleniyor.

Kung Fu Fragman

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler