The Flash 7.Sezon Fragman Yayınlandı

CW kanalında yayınlanan The Flash 7. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunda neler olacağı merak konusu.

2019 yılının Ekim ayında başlayan The Flash 6 sezonuna ait bölümler gösterilmeye devam ediyor. Ancak dizinin yarısına gelindi. Bu kapsamda The CW kanalı aldığı bir karar ile The Flash 7 Sezon için yeşil ışık yaktı.

Önceki sezonların bir devamı niteliğinde olması beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı.

DC FanDome’da, yıldız Grant Gustin ve The Flash’ın oyuncu kadrosu ve ekibi , Arrowverse serisinin yedinci sezonunun ilk fragmanını açıkladılar. Sezon 6’nın kaldığı yerden hemen devam edecek.

Bir sonraki kötü adam olan Godspeed’i tanıtmadan önce Eva’nın (Efrat Dor) hikayesini tamamlayan ilk birkaç bölüm. Bu çoğunlukla, The Flash 6. sezonunu planlanandan daha erken sona erdirmeye zorlayan devam eden covid-19 salgınından kaynaklanıyor . Bu nedenle, son birkaç bölüm . sezonun ilk birkaç bölümü haline geldi . Barry (Gustin) hâlâ güçlerini kaybediyor ve Iris (Candice Patton) hala Mirrorverse’te sıkışıp kalıyor, ancak bir araya The Flash 7 gelmenin bir yolunu bulacaklar. Bu arada aktörler DC FanDome’da ortaya çıktı.

Barry Allen / The Flash rolünde GustinEva McCulloch rolünde Dor ve Iris West-Allen rolünde Patton’a ek olarak The Flash 7’de Caitlin Snow / Killer Frost rolünde Danielle Panabaker, Cisco Ramon / Vibe rolünde Carlos Valdes ve Tom Cavanagh rol alıyor. Harrison Wells, Joe West olarak Jesse L. Martin, Chester P. Runk olarak Brandon McKnight ve Cecile Horton olarak Danielle Nicolet. Hartley Sawyer rol alacak.

Ancak ırkçı ve kadın düşmanı tweetler yüzünden kovulduktan sonra Ralph Dibny / Elongated Man olarak geri dönmeyecek. Rolünün yeniden biçimlendirilip değiştirilmeyeceği şu anda belirsiz.Bununla ilgili yazımızı buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Flash 7. sezonun prömiyeri Ocak 2021‘de ABD’de The CW de yapılacak.

The Flash 7 Sezon Trailer

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın :

İnstagram

Twitter