Thor : Love and Thunder Çekimleri Başladı !

Chris Hemsworth’ün başrolünde bulunduğu dizi yönetmeni tarafından “Bu film en büyük Thor olacak” denildi. Bakalım bizleri neler bekliyor.

Serinin dördüncü filmi olan Thor: Love and Thunder çekimleri başlıyor. Filmde oynayacak kişilerde Instagram’da paylaşım yapmayı unutmadı. Paylaşım yapanlar arasında Natalie Portman, Serena Williams bulunuyor.

Yönetmen Taika Waititi senaryo ile ilgili detayları açıklayarak, yaklaşık bir yıldır senaryo üzerine çalıştıklarını, şimdiye dek ortaya çıkan senaryonun ise çılgınca ve çok romantik olduğunu söyledi.

Portman’ın hayat verdiği Jane Foster karakteri, dördüncü filmde “The Mighty Thor”, yani kadın Thor’a dönüşüyor. 

Christian Bale’in Thor’un düşmanı olarak dahil olduğu biliniyor. Hemsworth, daha önce verdiği bir röportajda, 2022’de seyirciyle buluşacak Thor: Love and Thunder’ın yıllardır okuduğu en iyi senaryoya sahip olduğunu ve bu haliyle çekilirse çılgın bir film olacağını söylemişti.

Taika Waititi de dördüncü filmiyle ilgili, “Bu film en büyük Thor olacak. Ragnarok’tan da daha büyük bir yapım olmasa beni kesmezdi zaten, gerisini siz düşünün” ifadesini kullandı.