Van Helsing 5.Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix üzerinden yayınlanan ve son 4 sezonun tamamında izleyenlerin beğenisini toplayan dizi Van Helsing, takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Her yeni sezonda daha da fazla heyecan yaratan ve konusu ile izleyenleri sürüklemeyi başaran Van Helsing, bir çok yeni takipçi de kazanmış durumda. 4. sezonu yayınlanan dizi için, takipçilerinin en çok merak ettiği “Van Helsing Netflix üzerinden 5.sezon onayını aldı mı?” sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Peki bu sürükleyici dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? 5. sezon çekimleri ne zaman başlıyor? İşte tüm detaylar…

Van Helsing Dizi Konusu

Her şey bir rüya ile başlar. Vanessa Helsing rüyasında dünya’nın sonunun nasıl olacağını gördüğünde bunun bir kabus olduğunu düşünür ancak gördükleri tek tek gerçekleşmeye başlar. Vampirler dünyayı istila etmeye hazırlanıyordur. Onları durdurabilecek tek kişi ise kendisidir. Kanından gelen üstün güçleri ve yetenekleriyle vampirlerin korkulu rüyası haline gelir ve insanlığı kurtarmak için elinden geleni yapar.

Van Helsing Yeni Sezon Onayını Aldı mı?

Bir çok “vampir” konulu dizide de olduğu gibi, korku, gerilim ve aksiyon barındıran Van Helsing dizisi, konusu ve kalitesi sayesinde büyük bir izleyici kitlesi toplamıştı. Böylesine sevilerek izlenen ve izlenme rakamları çok yüksek bir dizinin, son sezonu yayınlamasının ardından, yeni sezon haberleri de bir çok internet sitesinin konusu oldu. Bu konuda alınan son ve resmi bilgi ise, Van Helsing 5. ve son sezonu için Netflix’den onay almış durumda.

Van Helsing Yeni Sezon Çekimleri Başladı mı?

20 Aralık 2019 tarihinde yayınlanan 4. sezondan sonra yapılan duyuruya göre, Van Helsing dizisinin 5. sezon çekimleri, 2020 yılının ilk ayları itibari ile başlayacaktı. Aldığımız son haberlere göre dizinin çekimlerinde sona gelinmiş.

Van Helsing 5. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin ilk dört sezonunda da olduğu gibi 5. sezon olan final sezonunun da bölüm sayısı 13 olarak duyurulmuş durumda. 5. sezon çekimlerinde sona gelinmiş olan Van Helsing dizisinin, final sezonun yayınlanma tarihi de büyük merak konusu. Alınan son bilgiye göre, Van Helsing dizisi 5. sezonunun yayınlanma tarihi 2020 yılının sonbahar aylarında yine Netflix üzerinden olacak.

Van Helsing 5 Sezon Çıkış Tarihi Verildi !

Bizi Takip Edin:

İnstagram

Twitter

Google Haberler