Yeni Karayip Korsan Filminde Johnny Deep oynayabilir

Geçtiğimiz aylarda Disney, Yeni Karayip Korsanları filminde Johnny Deep’in rol almayacağını bildirmişti. Fakat ortaya atılan yeni iddia ile Johnny Deep’i son filmde de görücez gibi duruyor.

2003 yılında ilk kez vizyona giren ve 5 filmden olan oluşan seri ile kitlelere adını duyuran Karayip Korsanları, dünya çapında 4.5 milyar dolar gişe hasılat elde etmişti. 2018 yılında sevilen filmi yeniden sinemaya uyarlamaya karar veren Disney, Rhett Reese ve Paul Wernick ile masaya oturduğu öğrenilmişti. O dönemde öğrenilen başka bir şey daha ise Jack Sparrow karakterini canlandıran Johnny Deep’in bu filmde olmayacağı idi.

Eski esi Amber Head ile olan boşanma süreci ve bir çok olayın yaşanmasından sonra Disney kapılarını Johnny Deep’e kapatmıştı. Sıkıntılı günlerin bitmesinden ardından bir çok kişi usta oyuncunun filme geri dönmesi adına çağrıda bulunduğu biliniyor.

Yeni Başrol Kim ?

Karayip Korsanları filminde yeni başrolü Doktor Who dizisindeki başarılı oyunculuğu ile gündeme gelen Karen Gillan’a gitmiş bulunmakta.

Disney, hayranlardan gelen yoğun tepkiye rağmen Johnny Deep’i getirmeyi düşünmese bile bu tepkilere dayanamayabilir. Tahminlerimiz yeni filmde onu göreceğimiz yönünde.  Disney cephesinden gelen resmi bir açıklama olmasa da Disney çatısı altındaki filmlerle ilgili güvenilir bir yayın olan The DisInsider’ın Genel Yayın Yönetmeni Skyler Shuler, Twitter’dan yaptığı paylaşımda ikonik karakterin yeniden çekilecek seriye dahil edilebileceğini söyledi.